İki Yaka Mübadilleri Derneği ve Silivri Solo Grubu Gazileri unutmadı

17 Aralık 2019 23:48 İki Yaka Mübadilleri Derneği 1989

Silivri Solo Grubu, İki Yaka Mübadil Derneği ortaklaşa düzenledikleri müzik ziyafetini Silivri Muharip Gaziler Derneği binasında Şehit ve Gazi yakınlarına Mübadil Türküler ve çeşitli eserlerden oluşan bir müzik ziyafeti vererek kulakların pasını sildiler.

Silivri Solo Grubu, İki Yaka Mübadil Derneği ortaklaşa düzenledikleri  müzik ziyafetini  Silivri Muharip Gaziler Derneği binasında Şehit ve Gazi yakınlarına Mübadil Türküler ve çeşitli eserlerden oluşan bir müzik ziyafeti vererek kulakların pasını sildiler.

Gerçekleşen programda ara ara duygu dolu anlar da yaşandı. Düzenlenen konserde Silivri Muharip Gaziler Derneği Silivri Temsilcisi Adnan Gürcan, şunları söyledi;

” Bizleri kırmayıp buralara kadar gelerek onurlandırdınız. Sağ olun var olun. Gerçekten güzel bir organizasyon oldu ve buralarda bizlere duygulu anlar yaşattınız. Hepinize ayrı, ayrı teşekkür ediyorum. Gazi arkadaşlarım adına sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

Daha sonra söz alan İki Yaka Mübadil Derneği Başkanı Gürkan Önen şunları söyledi;

” Bizler de sizlere çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok güzel ve bir o kadar da duygulu bir program oldu. Bizler yaşayan Mübadilleri bir araya getirmek ve kaynaşmak için bu derneği kurduk. Umarız başarırız. Ve ayrıca şunu da belirteyim, yakın bir zamanda Silivri’de de bir temsilcilik açarak buradaki Mübadilleri bir araya getirmek ve onlara sahip çıkabilmek adına çalışmalarımızı tam gaz sürdürmekteyiz. Umarım muaffak oluruz. sizlerin manevi desteğini beklemekteyiz.” dedi.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
İki Yaka Mübadilleri Derneği

İki Yaka Mübadilleri Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi

İki Yaka Mübadilleri Derneği

Kale İçi Mahallesi Topuklu Caddesi No: 73/A-13
34900 Çatalca /

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.